MailChimp E-Commerce (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Store Name
ru: Название магазина

en: Products
ru: Товары

en: Product image field
ru: Поле изображения товара

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)
