Mailchimp E-Commerce (7.x-1.5) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Store Name
cs: Jméno obchodu

en: Products
cs: Produkty

en: Inventory
cs: Inventář

en: Product image field
cs: Pole obrázku produktu

en: Image style
cs: Styl obrázku

en: None (original image)
cs: Žádný (původní obrázek)
