Mailchimp E-Commerce (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Products
da: Produkter

en: Product image field
da: Varebillede-felt

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Commerce Order
da: Commerce Ordre
