Mailchimp E-Commerce (7.x-1.5) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Products
gl: Produtos

en: Product image field
gl: Campo de imaxe do producto

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: None (original image)
gl: Ningún (imaxe orixinal)

en: Commerce Order
gl: Pedido de Commerce
