Mailchimp E-Commerce (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Products
pt: Produtos

en: Inventory
pt: Inventário

en: Product image field
pt: Campo de imagem do produto

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)
