Mailchimp E-Commerce (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Store Name
nl: Naam webwinkel

en: Products
nl: Producten

en: Inventory
nl: Inventaris

en: Product image field
nl: Productafbeeldingsveld

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: None (original image)
nl: Geen (originele afbeelding)

en: Commerce Order
nl: Commerce-bestelling
