Mailchimp E-Commerce (7.x-1.6) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Products
sv: Varor

en: Inventory
sv: Inventarie

en: Product image field
sv: Varans bildfält

en: Image style
sv: Stilmall för bild

en: None (original image)
sv: Ingen (ursprunglig bild)
