Mailchimp E-Commerce (7.x-1.7) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Store Name
de: Name des Shops

en: Products
de: Produkte

en: Inventory
de: Inventar

en: Product image field
de: Artikel Bildfeld

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Time span
de: Zeitspanne
