Mailchimp E-Commerce (7.x-1.7) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Store Name
es: Nombre de la tienda

en: Products
es: Productos

en: Mailchimp
es: MailChimp

en: Product image field
es: Campo de imagen del producto

en: Image style
es: Estilo de imagen

en: None (original image)
es: Ninguno (imagen original)

en: Commerce Order
es: Pedido de Comercio
