Mailchimp E-Commerce (7.x-1.7) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Products
fr: Produits

en: Mailchimp
fr: MailChimp

en: Inventory
fr: Inventaire

en: Product image field
fr: Champ de l'image du produit

en: Image style
fr: Style d'image

en: None (original image)
fr: Aucun (image d'origine)

en: Commerce Order
fr: Commande Drupal Commerce
