Mailchimp E-Commerce (7.x-1.7) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Products
it: Prodotti

en: Inventory
it: Inventario

en: Product image field
it: Campo immagine del prodotto

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Commerce Order
it: Ordine Commerce
