Mailchimp E-Commerce (7.x-1.7) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Store Name
pt: Nome da Loja

en: Products
pt: Produtos

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhuma (imagem original)

en: Commerce Order
pt: Encomenda do Commerce
