Mailchimp E-Commerce (7.x-1.7) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Store Name
uk: Назва магазину

en: Products
uk: Товари

en: Inventory
uk: Інвентар

en: Product image field
uk: Поле зображення товару

en: Image style
uk: Стиль зображення

en: None (original image)
uk: Немає (оригінальне зображення)

en: Commerce Order
uk: Торгівля: Замовлення
