Mailchimp E-Commerce (7.x-1.9) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Store Name
hu: Bolt név

en: Products
hu: Termékek

en: Inventory
hu: Készlet

en: Product image field
hu: Termékkép mező

en: Image style
hu: Képstílus

en: None (original image)
hu: Nincs (eredeti kép)
