Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Field: @widget_label (@field_name)
ar: الحقل: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
ar: خيارات المنسّق لـ: @widget_label (@field_name)
