Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
da: Ukendt

en: Before
da: Før

en: After
da: Efter

en: Creates @entity context from an entity ID.
da: Opretter @entity kontekst fra en entity ID.

en: Field: @widget_label (@field_name)
da: Felt: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
da: Formatteringsvalg for: @widget_label (@field_name)

en: Pane title
da: Pane-title

en: Enter the user ID of a user for this argument:
da: Indtast bruger ID på en bruger til dette argument:
