Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Before
de: Davor

en: After
de: Danach

en: Invisible
de: Unsichtbar

en: Creates @entity context from an entity ID.
de: Erstellt den Kontext @entity aus der ID einer Entität.

en: Field: @widget_label (@field_name)
de: Feld: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
de: Anzeigeformatoptionen für: @widget_label (@field_name)

en: Pane title
de: Titel des Bereiches

en: Enter the user ID of a user for this argument:
de: Geben Sie die Benutzer-ID eines Benutzers für dieses Argument ein:

en: Context is missing for field: @name
de: Fehlender Kontext für das Feld: @name
