Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
fr: Inconnu

en: Before
fr: Avant

en: After
fr: Après

en: Creates @entity context from an entity ID.
fr: Créer le context @entity à partir d'une entité ID

en: Field: @widget_label (@field_name)
fr: Champ : @widget_label (@field_name)

en: Pane title
fr: Titre du volet

en: Enter the user ID of a user for this argument:
fr: Saisir l'identifiant d'un utilisateur pour cet argument :
