Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Before
nl: Voor

en: After
nl: Na

en: Invisible
nl: Onzichtbaar

en: Pane title
nl: Paneeltitel
