Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Unknown
pt: Desconhecido

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Depois

en: Field: @widget_label (@field_name)
pt: Campo: @widget_label (@field_name)

en: Pane title
pt: Título do painel
