Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
es: Desconocido

en: Before
es: Antes

en: After
es: Después

en: Creates @entity context from an entity ID.
es: Crea un contexto @entity a partir de un ID de entidad.

en: Field: @widget_label (@field_name)
es: Campo: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
es: Opciones de formateador para: @widget_label (@field_name)

en: Pane title
es: Título del panel

en: Enter the user ID of a user for this argument:
es: Introduzca el ID de usuario de un usuario para este argumento:
