Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Before
fi: Ennen

en: After
fi: Jälkeen

en: Creates @entity context from an entity ID.
fi: Luo @entity kontekstin entiteetin ID:stä.

en: Field: @widget_label (@field_name)
fi: Kenttä: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
fi: Ulkoasuasetukset:  @widget_label (@field_name)

en: Pane title
fi: Paneelin otsikko

en: Enter the user ID of a user for this argument:
fi: Syötä käyttäjä ID tälle argumentille:
