Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Creates @entity context from an entity ID.
oc: Crear lo contèxte @entity a partir d'una entitat ID

en: Field: @widget_label (@field_name)
oc: Camp : @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
oc: Opcions de formatatge per : @widget_label (@field_name)

en: Pane title
oc: Títol del panèl
