Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Before
pl: Przed

en: After
pl: Po

en: Creates @entity context from an entity ID.
pl: Tworzy kontekst @entity z ID encji.

en: Field: @widget_label (@field_name)
pl: Pole: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
pl: Opcje formatowania dla: @widget_label (@field_name)
