Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Before
uk: Перед

en: After
uk: Після

en: Invisible
uk: Невидиме

en: Creates @entity context from an entity ID.
uk: Створює контекст @entity з ID сутності.

en: Field: @widget_label (@field_name)
uk: Поле: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
uk: Опції форматера для: @widget_label (@field_name)

en: Pane title
uk: Заголовок фрагменту

en: Enter the user ID of a user for this argument:
uk: Введіть ідентифікатор користувача для цього аргументу:

en: Context is missing for field: @name
uk: Контекст відсутній для поля: @name
