Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Unknown
bo: རྒྱུས་མེད་པ

en: Before
bo: སྔོན་དུ

en: After
bo: འདིའི་རྗེས་སུ

en: Creates @entity context from an entity ID.
bo: @entity་ཨང་རྟགས་ཤིག་ནས་@entity་འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེ་གསར་འཛུགས་བྱེད་པ།

en: Field: @widget_label (@field_name)
bo: གནས་ཁོངས། @widget_label ༼@field_name༽

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
bo: སྒྲིག་བཟོ་ལག་ཆའི་གདམ་ཚན་སྤྱོད་ས། @widget_label ༼@field_name༽

en: Pane title
bo: གནས་ཁུལ་ཁ་བྱང

en: Enter the user ID of a user for this argument:
bo: འཇུག་གྲངས་འདི་ལ་སྤྱོད་མཁན་ཞིག་གི་སྤྱོད་མཁན་ཨང་རྟགས་འཇུག་པ།

en: Context is missing for field: @name
bo: གནས་ཁོངས་ལ་འབྲེལ་ཡོད་ཡི་གེ་ཆ་ཚང་མེད་པ། @name
