Mailchimp Panels (7.x-1.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: Invisible
hu: láthatatlan

en: Field: @widget_label (@field_name)
hu: Mező: @widget_label (@field_name)

en: Formatter options for: @widget_label (@field_name)
hu: Formázási beállítások a következőhöz:: @widget_label (@field_name)
