MailChimp STS (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: On
af: Op

en: Tags
af: Etikette

en: Tag
af: Etiket

en: Test
af: Toets

en: Input format
af: Inleesformaat

en: Filter
af: Filtreer

en: No statistics available.
af: Geen statistieke beskikbaar nie.
