MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Test
ast: Preba

en: Input format
ast: Formatu d'entrada

en: Filter
ast: Filtru

en: No statistics available.
ast: Nun hai estadísitiques disponibles.
