MailChimp STS (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Tag
be: Тэма

en: Test
be: Тэст

en: Input format
be: Фармат уводу

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Hour
be: Гадзіна

en: No statistics available.
be: Няма даступнай статыстыкі.
