MailChimp STS (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
bg: Отмени

en: On
bg: Включи

en: Tags
bg: Таг

en: Test
bg: Тест

en: Off
bg: Изключи

en: Input format
bg: Филтриращ формат

en: Filter
bg: Филтър

en: No statistics available.
bg: Няма налични статистики.

en: A valid email address is required.
bg: Необходим е валиден адрес на ел. поща
