MailChimp STS (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: Tags
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Tag
bo: དབྱེ་རྟགས

en: Test
bo: ཚོད་ལྟ

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Input format
bo: ནང་འཇུག་གི་རྣམ་བཞག

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Hour
bo: ཆུ་ཚོད

en: No statistics available.
bo: སྤྱོད་རུང་བའི་སྡོམ་རྩིས་མེད།
