MailChimp STS (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Tags
bs: Tagovi

en: Input format
bs: Format unosa

en: Hour
bs: Sat

en: No statistics available.
bs: Nema dostupne statistike.
