MailChimp STS (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Test
ca: Prova

en: Off
ca: Inactiu

en: Input format
ca: Format d'entrada

en: Filter
ca: Filtra

en: Sent
ca: Enviat

en: Clicks
ca: Clics

en: Hour
ca: Hora

en: No statistics available.
ca: No hi ha cap estadística disponible.
