MailChimp STS (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Tag
cs: Štítek

en: Off
cs: Vypnuto

en: Input format
cs: Formát vstupu

en: Filter
cs: Filtr

en: Sent
cs: Odesláno

en: Clicks
cs: Kliknutí

en: Hour
cs: Hodina

en: No statistics available.
cs: Žádné statistiky nejsou dostupné.

en: Email options
cs: Nastavení pro e-maily

en: Rejects
cs: Odmítnutí

en: MailChimp STS Reports
cs: Hlášení MailChimp STS.

en: View MailChimp STS quotas.
cs: Zobrazit limity MailChimp STS

en: MailChimp STS Quota
cs: Limity MailChimp STS

en: MailChimp STS Send Statistics
cs: MailChimp STS Statistiky odesílání

en: Send a test email using the STS API.
cs: Odeslat testovací email pomocí STS API.
