MailChimp STS (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
cy: Diddymu

en: On
cy: Ymlaen

en: Tags
cy: Tagiau

en: Off
cy: I ffwrdd

en: Input format
cy: Ffurf mewnbwn

en: Filter
cy: Hidlydd

en: Hour
cy: Awr

en: No statistics available.
cy: Dim ystadegaethau ar gael.
