MailChimp STS (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
da: Annullér

en: On
da: Tilsluttet

en: Off
da: Afbrudt

en: Input format
da: Inputformat

en: Sent
da: Sendt

en: Clicks
da: Klik

en: Hour
da: Time

en: No statistics available.
da: Ingen statistik til rådighed.

en: Type in an address to have a test email sent there.
da: Indtast en e-mail-adresse for at sende en test-mail.

en: Email options
da: E-mail-indstillinger

en: A valid email address is required.
da: En gyldig e-mail-adresse er påkrævet.

en: -- Select --
da: --Vælg--

en: Add email
da: Tilføj email
