MailChimp STS (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
el: Άκυρο

en: On
el: Ανοικτό

en: Tags
el: Ετικέτες

en: Tag
el: Ετικέτα

en: Test
el: Δοκιμή

en: Off
el: Κλειστό

en: Input format
el: Μορφότυπος εισόδου

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Sent
el: Απεσταλμένο

en: Hour
el: Ώρα

en: No statistics available.
el: Δεν υπάρχουν στατιστικά.
