MailChimp STS (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
eo: Nuligu

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Input format
eo: Eniga datumformo

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Hour
eo: Horo

en: No statistics available.
eo: Neniu statistiko disponebla.
