MailChimp STS (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: On
et: Sees

en: Tags
et: Sildid

en: Tag
et: Sildid

en: Off
et: Väljas

en: Input format
et: Sisestamise formaat

en: Filter
et: Filtreeri

en: Clicks
et: Klõpsamisi

en: Hour
et: Tund

en: No statistics available.
et: Statistikat pole.

en: -- Select --
et: -- Vali --
