MailChimp STS (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Tags
eu: Etiketak

en: Tag
eu: Etiketa

en: Input format
eu: Sarrerako formatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Hour
eu: Ordu

en: No statistics available.
eu: Estatistikarik ez erabilgarri.

en: -- Select --
eu: -- Aukeratu --

en: Bounces
eu: Erreboteak
