MailChimp STS (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: On
fa: روشن

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: Tag
fa: برچسب

en: Test
fa: آزمایش

en: Off
fa: خاموش

en: Input format
fa: قالب ورودی

en: Filter
fa: فیلتر

en: Sent
fa: ارسال شده

en: Clicks
fa: کلیک‌ها

en: Hour
fa: ساعت

en: No statistics available.
fa: هیچ آماری در دسترس نیست.
