MailChimp STS (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
fr: Annuler

en: On
fr: Activé

en: Tags
fr: Étiquettes

en: Tag
fr: Étiquette

en: Test
fr: Tester

en: Off
fr: Désactivé

en: Input format
fr: Format de saisie

en: Filter
fr: Filtrer

en: Sent
fr: Envoyé

en: Clicks
fr: Clics

en: Hour
fr: Heure

en: No statistics available.
fr: Aucune statistique n'est disponible.

en: Email options
fr: Options de courriel

en: -- All --
fr: -- Tous --

en: Since
fr: Depuis

en: A valid email address is required.
fr: Une adresse de courriel valide est requise.

en: Email from address
fr: Adresse de l'expéditeur du courriel

en: Opens
fr: Ouverts

en: -- Select --
fr: -- Sélectionner --

en: Add email
fr: Ajouter un courriel

en: Email from name
fr: Nom de l'expéditeur du courriel
