MailChimp STS (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: On
gl: Activo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Tag
gl: Etiqueta

en: Test
gl: Proba

en: Off
gl: Desactivado

en: Input format
gl: Formato de entrada

en: Filter
gl: Filtro

en: Sent
gl: Enviado

en: Hour
gl: Hora

en: No statistics available.
gl: Non hai estadísticas dispoñíbeis.

en: Email options
gl: Opcións de correo electrónico

en: -- Select --
gl: - Seleccionar -
