MailChimp STS (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
gu: રદ કરો

en: On
gu: ચાલુ

en: Test
gu: પરીક્ષણ

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Hour
gu: કલાક
