MailChimp STS (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Tag
he: תגית

en: Test
he: בדיקה

en: Off
he: כבוי

en: Input format
he: מבנה קלט

en: Filter
he: סינון

en: Sent
he: נשלח

en: Clicks
he: הקלקות

en: Hour
he: שעה

en: No statistics available.
he: אין סטטיסטיקות זמינות.

en: Email options
he: אפשרויות דוא"ל
