MailChimp STS (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: Tag
hi: अंकितक

en: Test
hi: परीक्षण

en: Off
hi: बंद

en: Input format
hi: इनपुट प्रारूप

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Hour
hi: घंटा

en: No statistics available.
hi: कोई आंकड़े उपलब्ध नहीं हैं।
