MailChimp STS (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
hr: Otkaži

en: On
hr: Uključi

en: Tags
hr: Oznake

en: Tag
hr: Oznaka

en: Input format
hr: Format unosa

en: Filter
hr: Pročisti

en: Hour
hr: Sat

en: No statistics available.
hr: Nema dostupnih statistika.
