MailChimp STS (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (16 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: On
hu: Be

en: Tags
hu: Címkék

en: Tag
hu: Címke

en: Test
hu: Teszt

en: Off
hu: Ki

en: Input format
hu: Beviteli forma

en: Filter
hu: Szűrő

en: Sent
hu: Elküldve

en: Clicks
hu: Kattintások

en: Hour
hu: Óra

en: No statistics available.
hu: Nincs megjeleníthető statisztika.

en: Email options
hu: Emailek beállításai

en: -- All --
hu: – Mind –

en: Opens
hu: Megnyílik

en: -- Select --
hu: -- Kiválasztás --
