MailChimp STS (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: On
id: Pada

en: Tags
id: Tag

en: Test
id: uji

en: Off
id: Matikan

en: Input format
id: Format input

en: Filter
id: Saring

en: Hour
id: Jam

en: No statistics available.
id: Tidak ada statistik yang tersedia.
